يکشنبه 4 فروردين 1398 - 18 رجب 1440 - 2019 مارس 24
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82344
تاریخ انتشار : 19 مهر 1389 0:0
تعداد بازدید : 1419

چهار نمايشگاه استاني كتاب در آبان ماه

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، ناشران داخلي براي ثبت نام در نمايشگاه هاي استاني كتاب فارس، كرمان، قزوين و كرمانشاه دو روز ديگر زمان دارند. ثبت نام ناشران به صورت اينترنتي انجام مي شود. غرفه ها در نمايشگاه هاي استاني به رايگان در اختيار ناشران قرار مي گيرد و آن ها تنها موظفند كتاب هاي خود را با 20 درصد تخفيف عرضه كنند.

 

ثبت‌نام براي حضور ناشران در اين چهار نمايشگاه استاني كتاب از هفته گذشته آغاز شده و 20 مهر آخرين مهلت ناشران براي مراجعه به وب‌سايت موسسه نمايشگاه‌هاي فرهنگي و نام‌نويسي در اين نمايشگاه‌هاست.

ناشراني كه پيش از اين سابقه حضور در نمايشگاه‌هاي استاني كتاب را دارند با استفاده از كدهاي شناسايي كه پيش از اين موسسه نمايشگاه‌هاي فرهنگي ايران در اختيار آن‌ها قرار داده به وب‌سايت اين موسسه به نشاني www.icfi.ir  مراجعه و فرم‌هاي ثبت‌نام را ارسال مي‌كنند.

نمايشگاه‌هاي كتاب فارس و كرمان از بزرگترين نمايشگاه‌هاي استاني كتاب در كشورند كه ناشران زيادي علاقه‌مندند در اين نمايشگاه‌ها حضور داشته باشند.

غرفه‌ها در نمايشگاه‌هاي استاني به رايگان در اختيار ناشران قرار مي‌گيرد و آن‌ها تنها موظفند كتاب‌هاي خود را با 20 درصد تخفيف عرضه كنند.

زمان دقيق برپايي چهار نمايشگاه فارس، كرمان، قزوين و كرمانشاه اعلام نشده اما تمام آن‌ها در ماه آبان برگزار مي‌شوند.
هم‌اكنون نمايشگاه استاني كتاب آذربايجان غربي با حضور حدود 400 ناشر در اروميه در حال برگزاري است و پس از آن 25 مهر نمايشگاه‌هاي ياسوج و زنجان به‌طور همزمان افتتاح مي‌شوند.

موسسه نمايشگاه‌هاي فرهنگي ايران امسال حدود 20 نمايشگاه استاني كتاب در ايران برگزار مي‌كند.

 

 

 

 


جستجو در فروشگاه :