يکشنبه 4 فروردين 1398 - 18 رجب 1440 - 2019 مارس 24
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82418
تاریخ انتشار : 7 دی 1389 0:0
تعداد بازدید : 1473

بازدید اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از غرفۀ مرکز نشر در نمایشگاه دستاوردهای دانشگاهها و پژوهشگاهها در حوزۀ نشر کتاب

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر دانشگاهی، علی عباسپورتهرانی فرد رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به همراه جمع دیگری از نمایندگان محترم شنبه 7 دی ماه از غرفه مرکز نشر در نمایشگاه دستاوردهای دانشگاهها و پژوهشگاهها در حوزۀ نشر کتاب بازدید نمودند.

 

 

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری گفت: برگزاری این نمایشگاهها نشان از اهمیت دادن دولت به مقوله علم و دانش است و از سوی دیگر تشویقی است برای جوانان و پژوهشگران کشور تا به سمت فناوری های نوین مورد نیاز کشور حرکت کنند.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر گسترش علم و فناوری گفت: اگر قرار باشد به مقام اول علم و فناوری در منطقه برسیم و بتوانیم پرچمدار علم و دانش تا 50 سال آینده باشیم، باید در مسیر تحقیق و پزوهش پیشتاز باشیم .

علی عباسپور به جایگاه ضرورت حرکت در مرزهای علم و دانش اشاره کرد و گفت: در این راستا در مجلس شورای اسلامی قوانین مناسبی در برنامه پنجم توسعه مانند قانون حمایت از شرکتهای دانش بنیان در راستای ارتقای علم و فناوری در کشور تصویب شده است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تصویب راه اندازی صندوق نوآوری و شکوفایی در کشور خاطرنشان کرد: این صندوق با بودجه 3 هزار میلیارد تومان به منظور حمایت از شرکتهای دانش بنیان و تجاری سازی طرح ها و دستاوردهای پژوهشی راه اندازی خواهد شد.

  گزارش تصویری از بازدید اعضای کمیسیون آموزش مجلس از غرفۀ مرکز نشر دانشگاهی

 


جستجو در فروشگاه :