سه شنبه 30 بهمن 1397 - 14 جمادي الثاني 1440 - 2019 فوريه 19
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82470
تاریخ انتشار : 25 اسفند 1389 0:0
تعداد بازدید : 1159

آغاز دهۀ چهارم فعالیت مرکز نشر دانشگاهی


 

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر دانشگاهی، در آستانۀ بهار سی‌و‌یکمین سال تأسیس این مرکز علمی، فرهنگی، آموزشی و انتشاراتی که به عنوان یکی از بزرگترین ناشران دانشگاهی در کشور است قرار داریم.

مرکز نشر دانشگاهی ــ طیّ سالهای انقلاب فرهنگی و تعطیلی دانشگاهها و استادان ــ در بیست‌و‌پنجم اسفند سال یکهزاروسیصدوپنجاه‌و‌نه زیر نظر ستادِ انقلاب فرهنگی کار را آغاز کرد. تعطیلیِ دانشگاهها و فراغتِ استادان از تدریس فرصتی مغتنم را برای آنان پدید آورد تا به تألیف یا ترجمۀ کتابهای روز دانشگاهی جهان بپردازند و، بر اساس مصوبۀ ستاد انقلاب فرهنگی، آن را برای چاپ به مرکز نشر دانشگاهی بسپارند.

مرکز نشر دانشگاهی با همت والای فرهیختگان جامعۀ علمی کشور و همراهی و همکاری کلیه کارکنان این مجموعه، کتابهای دانشگاهی بیشماری را تقدیم دانش‌اندوزان و دانش پژوهان نموده است.

مرکز نشر دانشگاهی طیّ این سالها، علاوه بر چاپ کتاب، به انتشار مجلات علمیِ وزین هم پرداخته است. محتوای این مجلات در چنان سطح وزین و معتبری منتشر شده که هم‌اکنون صدها محقق فارسی‌زبان و فارسی‌پژوه و ایران‌شناس و ایران‌دوست در دهها دانشگاه معتبر جهان چشم به ‌راه مجلات مرکز ــ همچون، مجلۀ نشر دانش یا یکی دیگر از این 12 نشریۀ مرکز نشر ــ هستند و در این مجلات  تعاملِ علمی سازنده و بالنده و دوطرفۀ خوبی برقرار شده است.

بیست‌و‌پنجم اسفند یکهزاروسیصدوهشتادونه پایان سی‌سالگی مرکز نشر و آغاز  بهار سی‌ویکمینِ عمر پرثمرش را گرامی می‌داریم.

 

خبرگزاری کتاب ایران

 

 

 


جستجو در فروشگاه :