يکشنبه 4 فروردين 1398 - 18 رجب 1440 - 2019 مارس 24
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82474
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1390 0:0
تعداد بازدید : 1325

برپايي هجدهمين نمايشگاه چاپ و بسته بندي در اواخر آذر ماه

به گزارش خبرگزاری ایبنا، مدير عامل شركت صنوف توليدي و خدمات فنی از برگزاری «هجدهمين نمايشگاه بين‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران» از تاريخ 28 آذر تا ابتداي دي ماه سال 1390 خبر داد. فراخوان ثبت‌نام و حضور در نمايشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی  اوايل ارديبهشت ماه سال جاري اعلام خواهد شد.
حسين ميرمير در گفت‌وگو با خبرگزاری كتاب ايران (ايبنا)، اظهار داشت: پيش از اين قرار بود اين نمايشگاه اواسط آبان ماه برگزار شود كه به دليل همزمانی با نمايشگاه برق به زمان ديگری موكول شد.

وی ادامه داد: سال گذشته اين نمايشگاه در شهريور ماه برگزار شد و به دليل همزماني با نمايشگاه چاپ و بسته‌بندی تركيه و دبی با مشكلاتی برای شركت‌كنندگان همراه بود.

ميرمير با بيان اين كه تغيير زمان برگزاری نمايشگاه به درخواست اهالي صنعت چاپ كشور و نيز شركت‌كنندگان انجام شده است، گفت: اين تقارن زماني موجب نارضايتی شركت‌كنندگان ايراني و خارجی شده بود، زيرا آنها نمي‌توانستند از دستاوردهای اين دو نمايشگاه به درستی بهره‌مند شوند.

به گفته وی، فراخوان ثبت‌نام و حضور در نمايشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی اوايل ارديبهشت ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

«هجدهمين نمايشگاه بين‌المللی چاپ و بسته‌بندی تهران» از تاريخ 28 آذر تا ابتدای دی ماه سال 1390 در محل دايمی  نمايشگاه‌های بين‌المللی تهران برگزار می‌شود.


جستجو در فروشگاه :