پنج شنبه 2 خرداد 1398 - 19 رمضان 1440 - 2019 مي 23
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82539
تاریخ انتشار : 3 مرداد 1390 0:0
تعداد بازدید : 1113

ارايه 800 عنوان كتاب در نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي علمي، كاربردی

نمايشگاه مشترك دستاوردهاي پژوهشي و فناوري دانشگاه علمي، كاربردي و اداره كل فني حرفه اي استان تهران با ارايه 800 عنوان كتاب به مناسبت هفته مهارت و فناوري افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) به نقل از  روابط عمومی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی، مراسم افتتاح این نمایشگاه با حضور دکتر جعفر خلقانی، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علمي ـ كاربردي و دبیر ستاد برگزاری هفته مهارت و فناوری، حسين غفاری، مدیر روابط عمومی دانشگاه، عبادی مدیرکل فنی حرفه‌ای استان تهران، مدرسان، دانشجویان و کارآموزان برگزار شد. 

در این مراسم، خلقانی عنوان كرد: این نمایشگاه مشترک با حضور  17 موسسه و مرکز آموزش علمی کاربردی استان تهران با بیش از 120 دستاورد شامل اختراعات و ابتکارات، 12 مرکز دولتی و آزاد آموزش فنی‌حرفه‌ای استان تهران، انتشارت دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیش از 700 عنوان کتاب و انتشارات مؤسسات آموزش عالي علمي كاربردي با بيش از 100 عنوان كتاب و بسته آموزشي حضوری فعال دارند. 

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در ادامه افزود: برای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه کارگاه‌های مهارتی برگزار می‌شود.
 
دبیر ستاد برگزاری هفته مهارت و فناوری تصریح کرد: اجرای مانورهای امدادی آتش‌نشانی، کارگاه‌های آموزش مهارتی مینیاتور، گرافیک، مکانیک و تاسیسات و... در این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان انجام می‌شود. 

دبیر ستاد برگزاری هفته مهارت و فناوری اظهار كرد: این نمايشگاه از روز شنبه (يكم مرداد) به مناسبت هفته مهارت و فناوري آغاز و تا پنج مرداد در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهید چمران تهران واقع در سه راه افسریه، مشیریه، بلوار بوعلی شرقی، روبه‌روی کلانتری مشیریه برپاست.

 


جستجو در فروشگاه :