سه شنبه 30 بهمن 1397 - 14 جمادي الثاني 1440 - 2019 فوريه 19
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82591
تاریخ انتشار : 25 آبان 1390 0:0
تعداد بازدید : 1446

مرکز نشر دانشگاهی در چهارمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی

چهارمین نمایشگاه کتاب دانشگاهی با هدف تجهیز کتابخانه های مراکز علمی دانشگاهی و عمومی از کتب دانشگاهی و فرهنگسازی کتاب و کتابخوانی برای دانشجویان و اساتید امروز در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو کار خود را آغاز نمود.

چهارمین نمایشگاه تخصصی كتابهای دانشگاهی ساعت 10 صبح چهارشنبه 25 آبان ماه با حضور مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران فرهنگی و جمعی از ناشران دانشگاهی در محل بوستان گفتگو افتتاح شد.

در افتتاحیه این نمایشگاه 'محمد اللهیاری' دبیر نوزدهمین هفته كتاب و 'علی‌اكبر تورانیان' رئیس چهارمین نمایشگاه كتاب دانشگاهی، با اهدا لوحی از ' دکتر حسین فریور' به خاطر 70 سال فعالیت در زمینه نشر، و به عنوان نخستین ناشر كتاب دانشگاهی تقدیر كردند.

مرکز نشر دانشگاهی کلیۀ کتابهای چاپ‌شدۀ خود را در رشته‌های مختلف علوم انسانی، معماری و هنر، علوم اجتماعی، ریاضی، آمار و کامپیوتر، شیمی و مهندسی شیمی، علوم زمین، فنی و مهندسی، کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی و ... به علاقه‌مندان عرضه خواهد کرد. شمارۀ غرفۀ مرکز نشر دانشگاهی 53 و 54 است.

این نمایشگاه به همت انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی و با همکاری معاونت وزارت ارشاد در بوستان گفتگو از 25 لغایت 30 آبان برپا است. در این نمایشگاه برای دانشجویان و اساتید تخفیفات قابل توجهی لحاظ شده است. ساعات بازدید این نمایشگاه 9 الی 18 است.

 

 

 

 

 


جستجو در فروشگاه :