سه شنبه 6 فروردين 1398 - 20 رجب 1440 - 2019 مارس 26
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82657
تاریخ انتشار : 9 شهریور 1391 0:0
تعداد بازدید : 1003

حضور مرکز نشر دانشگاهی در کنفرانس های علمی بین المللی

مرکز نشر دانشگاهی موفق به برگزاری نخستین نمایشگاه کتاب در حاشیه کنفرانس بین المللی ریاضی شد.

 

مرکز نشر دانشگاهی با هماهنگی مسئولان برپایی چهل‌وسومین کنفرانس بین‌المللی ریاضی، نمایشگاهی از کتاب‌های ریاضی خود را در معرض دید بیش از 650 نفر از استادان، دانشجویان و پژوهشگران داخلی و خارجی حوزۀ ریاضی قرار داد و با استقبال کم‌نظیر آنان مواجه شد. این نمایشگاه در تاریخ ششم تا نهم شهریور ماه در دانشگاه تبریز برگزار شد.

با توجه به استقبال علاقه‌مندان از این طرح، مرکز نشر دانشگاهی در نظر دارد به منظور ادامه این حرکت در حاشیه هفدهمین کنفرانس سراسری و پنجمین کنفرانس بین‌المللی زیست‌شناسی که از تاریخ 14 لغایت 16 شهریور ماه و با حضور 2000 نفر شرکت‌کننده در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می‌شود با عرضه کتاب‌ها و مجلات حوزه زیست‌شناسی با دست‌اندرکاران امر مشارکتی فعال داشته باشد.

مرکز نشر دانشگاهی با این حرکت خود به اثبات رسانده است گرچه چاپ و نشر کتاب‌های دانشگاهی را وظیفه اصلی خود می‌داند اما از نیازها و تأمین رفاه حال دانشجویان و پژوهشگران غافل نبوده و با ابزارهای گوناگونی چون راه‌اندازی طرح‌های شعف، آمال و سنم برگزاری چنین نمایشگاه­هایی برای افزایش سطح رفاه و رضایت مخاطبان خود تلاشی بی‌وقفه را آغاز نموده است.

 

 


جستجو در فروشگاه :