يکشنبه 4 فروردين 1398 - 18 رجب 1440 - 2019 مارس 24
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82686
تاریخ انتشار : 29 آذر 1391 0:0
تعداد بازدید : 1045

رئیس مرکز نشر دانشگاهی در سیزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری

 

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر دانشگاهی، دکتر بهمن حاجی‌پور، رئیس مرکز نشر چهارشنبه 29 آذرماه 91 از غرفۀ  مرکز نشر دانشگاهی بازدید کرد.

    بهمن حاجی‌پور ضمن بازدید از سیزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری بر حضور و نقش مرکز نشر دانشگاهی در اشاعه علم و دانش در جهان اسلام و  به خصوص در کشورهای فارسی زبان تأکید کردند و از فعالیتهای جدید این مرکز در عرضه کتابهای خود در سطح بین‌المللی خبر دادند.

    وی با تأکید بر معرفی مرکز نشر دانشگاهی به عنوان مرکز نشر جهان اسلام گفت: مرکز نشر دانشگاهی از سوی وزارت علوم به عنوان مرکز نشر جهان اسلام برگزیده شده است و هم اکنون نیز مذاکرات متعددی با مسئولان کشورهای فارسی زبان در نشر و تولید کتابهای درسی آنان توسط این مرکز صورت گرفته است.

    بهمن حاجی‌پور ضمن بازدید از غرفۀ مرکز نشر دانشگاهی از انتشار 18 عنوان کتاب چاپ اول تا پایان دی ماه خبر دادند: تاکنون 18 عنوان کتاب جدید فرایند چاپ را به اتمام رسانده است و پیش از پایان دی ماه آماده توزیع و معرفی به جوامع علمی و دانشگاهی کشور خواهد بود.

    با توجه به اینکه رسالت مرکز نشر ترویج دانش از طریق چاپ و انتشار کتابهای درسی است چاپ و توزیع 120 عنوان کتاب درسی به‌خصوص در رشته‌هایی که کمتر مورد توجه قرار گرفته است را در دستور کار خود دارد.

    گرچه نمایشگاه سیزدهمین دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور چهارشنبه 29 آذر ماه ساعت 16، با حضور دکتر مهدی‌نژاد، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم خاتمه یافت اما به دلیل استقبال استادان و  دانشجویان از نمایشگاه کتاب مرکز  نشر و  به پیشنهاد مسئولان دانشگاه شهید بهشتی این نمایشگاه با موافقت ریاست مرکز  نشر دانشگاهی به مدت یک هفته  تمدید شد.

 

 

 


جستجو در فروشگاه :