سه شنبه 6 فروردين 1398 - 20 رجب 1440 - 2019 مارس 26
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82697
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1391 0:0
تعداد بازدید : 885

فرم ثبت نام ناشران در نمايشگاه بین المللی كتاب تهران الکترونیکی ارایه می شود

 

به نقل از خبرگزاری کتاب ایران: 

رییس بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ارایه فرم ثبت‌نام ناشران داخلی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به‌صورت الکترونیکی خبر داد و گفت: ناشران علاقه‌مند به حضور در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سراسر کشور می‌توانند از طریق سایت نمایشگاه کتاب و سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دریافت فرم ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، علی اسماعیلی هدف از توزیع الکترونیکی فرم ثبت‌نام این دوره از نمایشگاه را صرفه‌جویی در زمان، دسترسی آسان‌تر و تسهیل در امور دانست و اظهار کرد: این امر باعث می‌شود تمام ناشران در اقصی نقاط کشور بدون صرف وقت بتوانند نسبت به دریافت فرم ثبت‌نام اقدام کنند.
 وی افزود: در گام نخست تلاش شد تا با ارایه فرم ثبت‌نام به‌صورت الکترونیکی در راستای اهداف الگوی مصرف قدم برداریم و امیدواریم بتوانیم تمام فعالیت‌های پیش از نمایشگاه را به‌صورت الکترونیک دنبال کنیم اما در حال حاضر این امکان وجود ندارد و ناشران بعد از دریافت فرم باید با مراجعه به محل‌های اعلام شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
 رییس بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ادامه داد: اکنون فرم‌های ثبت‌نام ناشران داخلی برای شرکت در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران در سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایت نمایشگاه کتاب تهران به  نشانی http://www.farhang.gov.ir و  www.tibf.ir بارگذاری شده است.

 اسماعیلی از ناشران علاقه‌مند به شرکت در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خواست تا برگه‌های را كه حاوی ضوابط حضور در نمايشگاه‌ است به دقت مطالعه و با آگاهی كامل نسبت به تكميل فرم ثبت‌نام اقدام کنند. وی تاکید کرد: اظهار بی اطلاعی از ضوابط موجب سلب مسووليت از ناشران نخواهد شد. 

بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 11تا 21 اردبیهشت ماه سال 1392 در مصلای امام خمینی(ره ) برگزار می‌شود.

 

 جستجو در فروشگاه :