يکشنبه 4 فروردين 1398 - 18 رجب 1440 - 2019 مارس 24
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82707
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1391 0:0
تعداد بازدید : 820

تصویب طرح های اجرایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران تا پایان سال

 

به نقل از خبرگزاری کتاب ایران:

علی اسماعیلی، رییس بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ارایه طرح‌های پیشنهادی مدیران کمیته‌های این دوره از نمایشگاه کتاب تهران در جلسه‌های شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: می‌کوشیم طرح‌های اجرایی پیشنهادی را تا پایان سال جاری بررسی و به تصویب نهایی برسانیم.

اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، از همدلی و تعامل میان اعضای شورای سیاستگذاری بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و اظهار کرد: در جلسه‌هایی که تاکنون با حضور این اعضا تشکیل شده‌اند، تمام مسایل مربوط به نمایشگاه کتاب تهران با هدف برپایی نمایشگاهی در خور و شأن نظام جمهوری اسلامی ایران بررسی می‌شوند.
وی ادامه داد: گزارش‌های واصل شده بیانگر این مطلب‌اند که نخستین نشست مدیران کمیته‌های بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دوشنبه (9 بهمن) برگزار شده است. این موضوع اهتمام ویژه مسوولان و دست‌اندرکاران برپایی این دوره از نمایشگاه کتاب تهران در سرعت بخشیدن به انجام فعالیت‌ها و کیفی‌سازی آن‌ها را نشان می‌دهد.
رییس بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همچنین از تهیه جدول زمانبندی برنامه‌های این دوره از نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: طرح‌های پیشنهادی معاونت‌های سه‌گانه «اجرایی و پشتیبانی»، «امور نمایشگاهی» و «علمی و فرهنگی» بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران در کمیته قراردادها بررسی و در نهایت در شورای برنامه‌ریزی در صورت مناسب بودن به تصویب نهایی می‌رسند.
سرپرست معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان گفت: در نظر داریم تا اواخر اسفندماه طرح‌های پیشنهادی مناسب را به تصویب برسانیم.
بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 11 تا 21 ارديبهشت ماه سال 1392 در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 

 


جستجو در فروشگاه :