پنج شنبه 2 خرداد 1398 - 19 رمضان 1440 - 2019 مي 23
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82714
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1391 0:0
تعداد بازدید : 1001

گزارش نمایشگاه کتاب مرکز نشر دانشگاهی در دانشگاههای مختلف

مرکز نشر دانشگاهی از ­شنبه 28 بهمن ماه تا چهارشنبه 2 اسفندماه، پنجمین نمایشگاه کتاب خود را در حوزه­های مختلف در دانشگاههای شهید چمران اهواز، صنعتی اصفهان و خوارزمی برگزار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز نشر دانشگاهی، برگزاری نمایشگاه کتاب در دانشگاههای تهران و شهرستانها تاکنون با استقبال خوب استادان و دانشجویان رشته‌های مختلف روبه رو شده است.

   به گفتۀ دکتر مژگان محمودی، رئیس دانشکده علوم ریاضی دانشگاه شهید بهشتی، یکی از نتایج خوب برگزاری نمایشگاههای کتاب در  دانشگاهها، آشناشدن دانشجویان با کتابهای مختلف و دسترسی آسان به کتاب است، خصوصاً که کتابها با تخفیف ارائه شود.

   دکتر محمودی به برگزارکنندگان نمایشگاههای کتاب پیشنهاد کرد: بهتر است کتابهای جدید در نمایشگاهها عرضه شود تا علاوه بر استادان، دانشجویان نیز با تازه‌های علم بیشتر آشنا شوند. همچنین با اشاره به  تأثیر به‌سزای تبلیغات افزودند: سعی کنید با تبلیغات مناسب و خصوصاً در نمایشگاهها کتابهای تازه را معرفی کنید.

   وی افزود: ششمین گردهمایی شکوفه‌های ریاضی با هدف ایجاد پل ارتباطی بین ریاضی مدرسه‌ای و ریاضی دانشگاهی، و آشنا نمودن دانش‌آموزان با رشته‌ها و شاخه‌های علوم ریاضی در روز پنج‌شنبه 10 اسفند 1391 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. همچنین ایشان از مرکز نشر دانشگاهی برای برگزاری نمایشگاه کتاب در گردهمایی شکوفه‌های ریاضی دعوت کردند.

   گفتنی است نمایشگاههای کتاب مرکز نشر دانشگاهی از تاریخ 15 بهمن ماه آغاز و تا 9 اسفندماه 91 ادامه خواهد داشت.  

 

 
 
 
 
 


جستجو در فروشگاه :