يکشنبه 4 فروردين 1398 - 18 رجب 1440 - 2019 مارس 24
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82742
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1392 0:0
تعداد بازدید : 758

حضور 60 ناشر الکترونیک در نمایشگاه کتاب بیست و ششم

 

به نقل از خبرگزاری کتاب ایران:

60 شرکت فعال در حوزه نشر الکترونیک برای حضور در بخش ناشران الکترونیک بیست و ششمین نمایشگاه‌ بین‌المللی کتاب تهران ثبت‌نام کرده‌اند.

نماینده اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران در کمیته ناشران الکترونیک بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: قرار است حدود دو هزار و 800 اثر با موضوع نشر الکترونیک و نرم‌افزارهای مرتبط با حوزه نشر در این نمایشگاه از سوی ناشران ارایه شود.
حسن احمدی ادامه داد: اغلب این ناشران از شهرهای تهران، قم، اراک، همدان مشهد و اصفهان هستند.
وی با بیان این‌که ناشران الکترونیک امسال برای نخستین‌بار به صورت مستقل در نمایشگاه حضور دارند، اظهار کرد: در تلاشیم بتوانیم امسال در میان ناشران مکتوب برای فناوری‌های نشر الکترونیک و ضرورت فعالیت در این حوزه فرهنگ‌‌سازی کنیم.
احمدی با بیان این‌که پیوند میان ناشران مکتوب و ناشران الکترونیک یک ضرورت است، عنوان کرد: خوشبختانه در سال‌های اخیر این موضوع مورد توجه ناشران حوزه مکتوب قرار گرفته است و بسیاری از آن‌ها برای حضور در حوزه نشر الکترونیک پیشقدم شده‌اند.
وی ادامه داد: کمیته ناشران الکترونیک نیز امسال برنامه‌های فرهنگی متعددی برای جلب و جذب ناشران مکتوب به فعالیت در این نشر الکترونیک پیش‌بینی کرده است.
احمدی در بخش دیگر سخنان خود بر تکمیل مدارک ناشران الکترونیک ثبت‌نام‌کنندگان تاکید کرد و گفت: ناشران الکترونیک و شرکت‌هایی که برای حضور در نمایشگاه ثبت‌نام کرده‌اند تا 24 فرورین ماه فرصت دارند مدارک خود را تکمیل کنند. 
بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 11 تا 21 اردیبهشت ماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

 

 

 


جستجو در فروشگاه :