سه شنبه 30 بهمن 1397 - 14 جمادي الثاني 1440 - 2019 فوريه 19
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82802
تاریخ انتشار : 1 مرداد 1392 0:0
تعداد بازدید : 1196

«انگلیسی برای دانشجویان رشته مهندسی منابع طبیعی و علوم محیط زیست» منتشر شد

کتاب «انگلیسی برای دانشجویان رشته مهندسی منابع طبیعی و علوم محیط زیست» نوشته سید یوسف عرفانی فرد، از سوی مرکز نشر دانشگاهی روانه بازار شد.

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، عرفانی فرد نویسنده کتاب، این مجموعه را با هدف تسلط بیش از پیش دانش‌پژوهان حوزه رو به گسترش محیط زیست و منابع طبیعی به زبان انگلیسی گردآوری کرده و در آن سه محور اصلی علوم زیست، حیات وحش و آلودگی را در نظر گرفته است.
در هر درس تلاش شده است تمام بخش‌ها شامل واژه‌نامه موضوعی، متن اصلی و تمرین‌ها با عنوان آن درس ارتباط کامل داشته باشند.
این کتاب برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی منابع طبیعی و علوم محیط زیست و رشته‌های مرتبط با محیط زیست و همچنین کارشناسان محیط زیست تدوین شده است.
کتاب «انگلیسی برای دانشجویان رشته مهندسی منابع طبیعی و علوم محیط زیست» شامل سه بخش و پانزده فصل است. بخش اول که تحت عنوان مطالعات محیط زیست آورده شده شامل زیمان‌های جهان، ظرفیت برد پارک‌ها و مناطق حفاظت شده، تاثیر فعالیت‌های انسانی بر محیط زیست، شکل‌های زیستی گیاهان در تالاب‌ها و ارزیابی اثرهای زیست محیطی است.
بخش دوم با عنوان حیات وحش شامل فصل‌های مرغان دریایی در محیط زیست اقیانوسی، حفاظت از حیات وحش در محیط‌های ناهمگن، تاثیر تاریخ بر حیات وحش، زیست‌شناسی حفاظت، حیات وحش دریایی و توریسم است.
بخش سوم کتاب با عنوان آلودگی، فصل‌های گرمایش جهانی، باران اسیدی، منابع اصلی آلودگی هوا، منابع آلودگی خاک، و تأثیر آلودگی بر منابع آب را شامل می‌شود.
کتاب «انگلیسی برای دانشجویان رشته مهندسی منابع طبیعی و علوم محیط زیست» که نوشته سید یوسف عرفانی فرد است، در 240 صفحه با شمارگان 500 نسخه به قیمت هفت هزار و 900 تومان توسط مرکز نشردانشگاهی به چاپ رسیده است.

 

 

 


جستجو در فروشگاه :