پنج شنبه 2 خرداد 1398 - 19 رمضان 1440 - 2019 مي 23
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82814
تاریخ انتشار : 27 مرداد 1392 0:0
تعداد بازدید : 919

گزارشی ويژه درباره ادبيات عامه پسند ارايه می شود

مديركل منابع نهاد كتابخانه های عمومی كشور از ارايه گزارشی درباره بررسی ادبيات عامه پسند در گردهمايی كارشناسان نهاد كتابخانه های سراسر کشور خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، به نقل از روابط عمومي نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور، سيدعارف علوي، مديركل منابع نهاد، از برگزاري گردهمايي مشترك مديران كل نهاد كتابخانه‌هاي عمومي و كارشناسان منابع سراسر كشور از صبح سه‌شنبه، 29 تا 31 مرداد، در هتل انقلاب تهران خبر داد.
 علوي با اشاره به نحوه برگزاري اين همايش افزود: در روز نخست اين گردهمايي مباحث مربوط به اداره كل منابع با حضور كارشناسان منابع ادارات كل استاني مورد بحث و بررسي قرار خواهد گرفت. 
وي در ادامه افزود:صبح چهارشنبه نيز همايش با حضور دبيركل نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور و كارشناسان منابع خاتمه خواهد يافت و در نهايت از عصر دومين روز، سي و دومين گردهمايي مديران كل با حضور دبيركل، معاونان، مشاوران و مديران كل ستادي و استاني رسما آغاز به كار خواهد کرد. 
مديركل منابع نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور در ادامه تصريح كرد: محور اصلي اين دو همايش تاكيد بر انجام وظايف و مسووليت‌هاي كارشناسان و آسيب‌شناسي وظايف آنها، در كنار درميان گذاشتن مشكلات و نقاط قوت كار با مديران خواهد بود تا با هم‌انديشي و استفاده از تجارب، وحدت رويه ميان كاشناسان و مديران حاصل شود. 
علوي در پايان از ارايه گزارشي ويژه از سوي اداره كل منابع در اين همايش خبر داد و گفت: گروه كارشناسي اداره كل منابع نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور با مطالعه 338 كتاب و بيش از 152 هزار صفحه از رمان‌هاي عامه‌پسند، گزارشي پژوهشي از ادبيات عامه‌پسند آماده کرده كه قرار است در اين همايش ارايه کند.

 

 


جستجو در فروشگاه :